Het duurzame opbergdoosje van Midori is gemaakt van oude kranten en straalt één en al esthetiek uit. Fijn voor in elke ruimte in het huis!
Verwachte levertijd
: tijdelijk uitverkocht
Standaard levertijd
: 1-2 dagen. Voor 18:00 besteld morgen in huis
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Deze Midori opbergbox is de grootste uit de Pulp serie van midori. En door zijn ruime afmeting kun je hem overal voor gebruiken. Er passen A6 notitieboekjes in en uiteraard ook grote rollen plakband, scharen, foto's etc. De Midori Pulp storage box maakt deel uit van de Pulp Storage serie van Midori. Het betreft een serie "groene" bureau-accessoires, gericht op het eenvoudig opbergen en stapelen. Ook deze opbergbox bestaat uit volledig gerecycled materiaal, namelijk oude kranten. Zelfs het vetergaatje voor het elastiek is voor 51% uit papier gemaakt.
De desksel is stevig genoeg om als plateau gebruikt te worden of om de boxen te stapelen. Maten: 210 × 302 × 140 mm Materiaal: Papier pulp van oude kranten Made in: Japan
Midori Pulp Opbergbox Wit
Ferm Living paper pulp b...
Midori Pulp Opbergbox Beige